Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  DĚTSKÉ OBLEČENÍ - MINIŠATNÍK  dětský a kojenecký second hand  U NÁS NAKOUPÍTE ZA BABKU-PRO KLUKA I PRO HOLKU 

PODMÍNKY PRODEJE » REZERVACE ZBOŽÍ

Rezervace zboží

Rezervace zboží,jen pro registrované zákazníky

Chcete-li objednané zboží rezervovat, udělejte objednávku a do poznámky v objednávce uveďte vždy- REZERVACE a datum do kdy chcete zboží rezervovat  -  zboží Vám budeme rezervovat po dobu 2 týdnů. V této době Vám budeme veškeré objednávky u nás evidovat.

Po Vámi udané době,maximálně však po 2 týdnech,bude Vaše rezervace automaticky uzavřena a zboží odesláno v jedné zásilce. Přepravní náklady Vám samozřejmě budou účtovány pouze jedenkrát.

Rezervaci zboží lze zrušit pouze písemně na nejpozději 24 hod. před uzavřením rezervace.

Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatků.Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami. Objednávku můžete stornovat do max. 3 hod. od objednání.

Všechny rezervační objednávky jsou samozřejmě závazné !